Mumiomast na regeneraci pokožky i jako všelék

Posted on

Pleť je jednou z nejvíce náchylných částí těla, která je v podzimních a zimních měsících vystavována častým změnám teplot. Pokožka bývá důsledkem chladnějšího počasí dehydrovaná a chybí ji potřebné vitamínyNaše těla vnímají velmi senzitivně všechny změny a velmi záhy se projeví, pokud pleť nebyla řádně připravena. Tak jako v létě jsou nejčastějším jevem spáleniny nebo silné vysušení pleti, tak i nastávající chladnější počasí s sebou nese svá rizika pro pokožku. Proto je důležité vědět, jak zregenerovat a ochránit naši pleť za každé situace, tedy i v případě nepříjemných teplotních šoků.

Jedním z přírodních cest je právě mumio – nejstarší biostimulátor, který se díky svým blahodárným účinkům používá v asijské civilizaci  již více než 3000 let. Mumio je látka z asijských velehor podobná pryskyřici, která obsahuje kolem 80 položek z minerální i organické sféry v obdivuhodné rovnováze, uměle prakticky nenapodobitelné.

Zahrnuje celou polovinu známé tabulky prvků (zejména fosfor, železo, vápník, hořčík, sodík, draslík a dusík), desítku významných oxidů kovů, důležité aminokyseliny, biologicky aktivní steroly a fosfolipidy a početný soubor vitamínů a éterických olejů. Soubory těchto látek se vyznačují výraznými regeneračními, hojivými, ochrannými a protizánětlivými účinky. Mumio rovněž přispívá k zlepšení obranyschopnosti organismu, upravuje poruchy trávení i látkové výměny a příznivě působí i na kožní potíže. I proto se často označuje jako univerzální všelék.

Asijská Mumiomast od Dr. Dudka je tak vhodná na podporu regenerace a zlepšení celkové obranyschopnosti pokožky. Je vhodná zejména pro suchou a citlivou pleť. Příznivě působí i na akné, má blahodárný vliv i na zralou pleť a užívá se jako noční krém nebo výživná pleťová maska.

Jednoznačně mluvíme o produktu, který má všestranné využití a je potřebný pro přichystání pleti na nepříznivé podzimní klima. Nebude tak ani památky po popraskaných rtech nebo dehydrované pokožce.  

Více o účincích i nákupu Mumiomasti se dozvíte tady.